Wyświetlanie 1–20 z 27 wyników

Salon bez wygodnej sofy lub obszernego narożnika? Trudno nam to sobie wyobrazić! Nie pozwolimy, aby tak ważna przestrzeń została pozbawiona mebli wypoczynkowych. Przecież to właśnie wokół nich koncentruje się życie domowe i towarzyskie. Spotkanie przy kawie, drzemka po pracy, wspólny seans przez telewizorem… można tak zliczać w nieskończoność!

Na szczęście jesteśmy my: ludzie, którzy w produkcję mebli tapicerowanych wkładają całe serce. Sprawdź, jak wyjątkowe narożniki, sofy, pufy i łóżka możemy Ci zaoferować. Szybko przekonasz się, że komfort ma niejedno oblicze.

Meble tapicerowane: komfort przede wszystkim

W naszej ofercie znajdziesz elementy wyposażenia przeznaczone nie tylko do salonu, ale także sypialni czy pokoju nastolatka. Proponujemy starannie opracowane i wykonane elementy wchodzące w skład wypoczynków. To przede wszystkim sofy oraz narożniki z możliwością dołączenia pufy, które oprócz nietuzinkowego stylu posiadają szereg dodatkowych funkcji (takich jak pojemniki na pościel czy możliwość rozłożenia). Meble tapicerowane w kilka chwil mogą zamienić się w wygodne łóżko.

Otrzymujesz od nas szereg możliwości dotyczących wykończenia i charakteru proponowanych przez nas rozwiązań. Wybieraj spośród różnych funkcjonalności, tkanin, kolorów czy wymiarów. W rezultacie otrzymujesz dokładnie taki egzemplarz, o jakim zawsze marzyłeś. Od Ciebie zależy, czy będzie to mała urocza sofa z dodatkiem pufy czy może przestronny tapicerowany narożnik dla całej rodziny z funkcją łóżka. Zapraszamy do świata Sophia Meble!