Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Są takie meble, które koniecznie muszą znaleźć się w każdym salonie. Trudno sobie wyobrazić to pomieszczenie bez sofy, co do tego nie ma wątpliwości. Ale mogą się one pojawić, gdy trzeba wybrać ten jeden, idealny model do domu. Kanapa rozkładana czy nie? W jakim kolorze? Z jakim kształtem oparcia?

Gdy pojawia się wahanie wystarczy zobaczyć ofertę Sophia Meble! Proponujemy bowiem wyjątkowe kanapy, które szybko kradną serca! Nasze wyposażenie jest przede wszystkim wygodne, funkcjonalne i piękne! Łączy w sobie wszystko to, czego wymaga się od idealnej kanapy do salonu lub sypialni.

Sofy Sophia Meble – dobry wybór

Proponujemy wysokojakościowe meble obite ekoskórą, welurem lub tkaninami strukturalnymi. Kolor tapicerki to kwestia niezwykle ważna, a upodobań w tym temacie jest tyle, ilu jest klientów. Wobec tego oferujemy duży wybór tkanin. Paleta dostępnych bartw rozciąga się od klasycznych czerni, beży i szarości. Wiedzie poprzez neutralne pastele. Kończy się na nasyconych, nowoczesnych odcieniach nasyconej zieleni, czerwieni lub niebieskiego!