Skip to main content

Zalety regulowanych zagłówków w narożnikach

By 10 marca, 2023Blog

Na rynku dostępna jest ogromna ilość mebli wypoczynkowych. Proponowane w sklepach modele różnią się takimi cechami jak kolor, wielkość czy styl, ale nie tylko. Producenci prześcigają się w wyposażaniu swoich mebli w coraz to nowsze funkcje, które mają ułatwić ich użytkowanie lub zwiększyć komfort podczas wypoczynku. Jedną z takich nowości są regulowane zagłówki w narożnikach. Jakie mają zalety? Czy warto w nie inwestować? Odpowiedzi na te pytania zamieściliśmy poniżej!

Narożnik z regulowanymi zagłówkami – zalety

Niektóre osoby podchodzą do tego tupu innowacji z dozą niepewności. Niepotrzebnie! Narożniki z regulowanymi zagłówkami mają bardzo wiele zalet! Największą z nich jest uniwersalność.

Takie rozwiązanie umożliwia spędzanie na kanapie długich godzin i wykonywanie różnych czynności, z zachowaniem wysokiego komfortu. Dzięki podporom z możliwością dopasowania wysokości i nachylenia, można wygodnie się zdrzemnąć, poczytać książkę, obejrzeć film lub po prostu siedzieć i rozmawiać długie godziny!

Dlaczego warto wybrać takie meble?

Do innych zalet narożników z regulowanymi zagłówkami można zaliczyć także fakt, że jest to rozwiązanie dla każdego członka rodziny! Kanapa bez podpory pod głowę, będzie wygodna tylko dla dwóch lub trzech osób, w zależności od ich wzrostu lub budowy ciała. Jeśli jednak chce się zapewnić komfort także gościom i członkom rodziny, którzy mają nietypowy wzrost lub inne potrzeby, lepsza będzie opcja z ruchomym oparciem.

Co więcej, regulowany zagłówek w narożniku posiada opcję ustawienia pod dowolnym kątem, więc może przydać się osobom, które cierpią na schorzenia kręgosłupa lub mają problemy z kręgami szyjnymi.

Pozostałe zalety

Podczas kupowania mebli nie chce się wybierać między wygodą a wyglądem. Na szczęście w przypadku narożników z regulowanymi zagłówkami nie ma tego problemu! Posiadają bowiem obie te cechy. O komforcie już wspomnieliśmy. Teraz trzeba jeszcze powiedzieć, że ich wielką zaletą jest także bardzo nowoczesny wygląd!

Dzięki niemu tego typu meble pasują do wnętrz industrialnych, loftowych, glamour, eklektycznych i skandynawskich!

Close Menu

Sophia Meble

98-430 Mieleszyn 77
tel. 600 916 020
tel. 605 530 900